REG13 regał dąb złoty / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wąski regał REG cechuje się zgrabną konstrukcją o nietypowym wykończeniu. Jest on wykonany w całości w uniwersalnej kolorystyce, która wkomponuje się w każde wnętrze. Prezentowany regał doskonale sprawdzi się w przestrzeni skandynawskiej, minimalistycznej, jak również nowoczesnej. W regale można przechowywać elementy odzieży, kosmetyki, a nawet zabawki; równie dobrze sprawdzi się także w biurze czy jako regał na książki. Model REG składa się z pojemnych półek, które zagwarantują dużo miejsca do przechowywania akcesoriów. Dzięki wprowadzeniu regału do przestrzeni użytkowej zapanuje w niej ład oraz porządek.
Dane techniczne:
- wymiary: 70/28/128 cm,
- materiał: MDF okleinowany / stal malowana proszkowo,
- kolor: dąb złoty - czarny
EAN: 2010001177470
Waga: 13.7 kg
Dane techniczne
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor | Dąb złoty |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Wysokość | 128 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.