REG10 regał naturalny / popielaty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wąski regał REG cechuje się zgrabną konstrukcją o nietypowym wykończeniu. Jest on wykonany w całości w uniwersalnej kolorystyce, która wkomponuje się w każde wnętrze. Prezentowany regał doskonale sprawdzi się w przestrzeni skandynawskiej, minimalistycznej, jak również nowoczesnej. W regale można przechowywać elementy odzieży, kosmetyki, a nawet zabawki; równie dobrze sprawdzi się także w biurze czy jako regał na książki. Model REG składa się z pojemnych półek, które zagwarantują dużo miejsca do przechowywania akcesoriów. Dzięki wprowadzeniu regału do przestrzeni użytkowej zapanuje w niej ład oraz porządek.
Dane techniczne:
- wymiary: 28/26/83 cm,
- materiał: drewno lite / tkanina,
- kolor: naturalny - popielaty
EAN: 2010001165927
Waga: 2.9 kg
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite |
| Kolor | Naturalny |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 83 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.