RANGER fotel gabinetowy popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygodny, idealnie wyprofilowany fotel dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Z fotelem tym, będziesz mógł skupić się na zadaniach, jakie masz do wykonania, a dyskomfort i ból pleców odejdą w zapomnienie. Mebel wykonany został z trwałych, łatwych w czyszczeniu materiałów, o szerokiej, stabilnej podstawie z kółkami, które umożliwiają przesuwanie. Kształt fotela jest wyprofilowany tak, by zapewnić najwyższy komfort siedzenia. Mechanizm TILT umożliwi bujanie się na fotelu oraz blokadę oparcia w pozycji pionowej.
Dane techniczne:
- mechanizm TILT,
- wymiary: 64/65/120-130/47-57 cm,
- materiał: tkanina,
- kolor: popiel
EAN: 2010001153337
Waga: 20.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Popielaty |
| Mechanizm | Tilt |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 64 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 120÷130 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 47÷57 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.