Półka wisząca, ścienna, pozioma / pionowa 3U olcha 80 x 57 x 20 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Półka wisząca, ścienna, pozioma / pionowa 3U olcha 80 x 57 x 20 cm
Nowoczesna półka do powieszenia na ścianie w salonie bądź w pokoju. Przeznaczona na drobne rzeczy, książki czy bibeloty. Półkę można powiesić w pionie bądź w poziomie, dopasowując do obecnego wystroju wnętrza. Występuje w czterech wariantach kolorystycznych (biały, dąb artisan, dąb sonoma, olcha).
✅ Informacje dodatkowe:
✔ nowoczesny wygląd
✔ montaż na zawieszkach W PIONIE lub W POZIOMIE
✔ korpus w kolorze olcha
Zestaw do samodzielnego montażu z kompletem montażowym i czytelną instrukcją.

✅ Wymiary:
✔ szerokość 80 cm
✔ wysokość 57 cm
✔ głębokość 20 cm

✅ Materiał.
Korpus wykonano z płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm w kolorze olcha.

Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Olcha |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.