PUEBLO krzesło drewniane jasny brązowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższe krzesło jest propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalne rozwiązania. Stelaż krzesła wykonany został z litego drewna . Siedzisko oraz oparcie obite wysokogatunkową tkaniną. Kolorystyka doskonale ze sobą współgra i pasuje zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak też tych bardziej designerskich. Odpowiednio zaprojektowane oparcie oraz siedzisko sprawią, że krzesło jest niezwykle wygodnym meblem. Prezentowany model będzie doskonale komponował się z drewnianym stołem, jednak do odpowiednio dobranego modelu ze szklanym blatem również stworzy piękne wnętrze. Jego stylowa forma odnajdzie się zarówno w jadalni, jak też w eleganckim salonie.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły .
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
- wymiary: 52/55/81/47 cm,
- materiał: drewno lite bukowe / tkanina,
- kolor: dąb miodowy / KRETA 11
EAN: 2010001171317
Waga: 7.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite / tkanina |
| Kolor siedziska | Kreta 11 |
| Kolor podstawy | Dąb miodowy |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość całkowita | 81 cm |
| Wysokość do siedziska | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.