PORTO 2 fotel pracowniczy biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygodny, idealnie wyprofilowany fotel dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Z fotelem tym, będziesz mógł skupić się na zadaniach, jakie masz do wykonania, a dyskomfort i ból pleców odejdą w zapomnienie. Mebel wykonany został z trwałych, łatwych w czyszczeniu materiałów, o szerokiej, stabilnej podstawie z kółkami, które umożliwiają przesuwanie. Kształt fotela jest wyprofilowany tak, by zapewnić najwyższy komfort siedzenia. Mechanizm TILT umożliwi bujanie się na fotelu oraz blokadę oparcia w pozycji pionowej.
Dane techniczne:
-mechanizm TILT,
-wymiary: 53/57/97-107/49-59 cm,
-materiał: eco skóra
-kolor: biały
EAN: 2010001154754
Waga: 12 kg
Dane techniczne
| Materiał | Eko skóra |
| Kolor | Biały |
| Mechanizm | Tilt |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 97÷107 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 49÷59 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.