Narożnik PRIMO prawy Fresch11, granatowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Duży narożnik rozkładany Primo, granatowy, prawy
Duży narożnik dla wymagających. Posiada regulowane zagłówki oraz pojemnik na pościel. Dzięki swoim gabarytom pomieści wszystkich domowników. Narożnik jest dwufunkcyjny co oznacza, że doskonale sprawdzi się w twoim salonie jako narożnik typu L, a także pełniąc funkcję wygodnego łóżka.
Funkcja spania w narożniku Primo daje użytkownikowi możliwość korzystania z niego również w nocy. Doskonale sprawdzi się jako miejsce do codziennego oraz okazjonalnego spania, na przykład do przenocowania swoich gości.
Narożnik posiada wysokie, bardzo wygodne oparcie z regulowanymi zagłówkami, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku i relaksu dla całej rodziny.
Przedstawiony narożnik posiada innowacyjny mechanizm rozkładania typu wózek, który jest szybki i prosty w obsłudze. Polega na wysunięciu siedziska do przodu, a następnie rozłożeniu leżącego na nim materaca.
Zastosowana w siedzisku i oparciu elastyczna pianka poliuretanowa charakteryzuje się dobrą twardością, sprężystością oraz niewielką podatnością na odkształcenia.
Znajdujące się w narożniku sprężyny faliste mają kształt długich sinusoid, które połączone razem tworzą cienką siatkę dzięki czemu są odporne na zagniecenia. Meble ze sprężynami falistymi nie odkształcają się nawet po latach użytkowania.

Tkanina Fresh ma delikatną, prawie niewidoczną strukturę, dzięki czemu wpasuje się w każde wnętrze. Tkanina oprócz swoich właściwości dekoracyjnych jest mocna i wytrzymała, a przy tym miękka
i przyjemna w dotyku.
Informacje dodatkowe:
- Stopki: plastik chrom
- Materiał: Fresh 11
- Funkcja spania: tak
- Pojemnik na pościel: tak
Narożnik dostępny również w wersji lewejj oraz w kolorze szarym.
Dane techniczne
| Wielkość | Wieloosobowy |
| Powierzchnia spania | 200x120 cm |
| Strona narożnika | Prawa |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | granatowy |
| Mechanizm rozkładania | wózek |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Długość zewnętrzna (dłuższy bok) | 280 cm |
| Szerokość zewnętrzna (krótszy bok) | 190 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.