NEA ława kolor dąb sonoma
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na co dzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny.
Dane techniczne:
- wymiary: 110/60/52 cm,
- materiał: płyta meblowa okleinowana,
- kolor: dąb sonoma
EAN: 2010001178422
Waga: 23.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor blatu | Dąb sonoma |
| Kolor nóg | Dąb sonoma |
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.