NARVIK REG3 czarny / dąb sonoma loft
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Narvik to połączenie stali z rysunkiem naturalnego drewna w prostej geometrycznej formie doskonale się prezentuje. W takim loftowym wnętrzu można zarówno skupić myśli, jak i odpocząć po ciężkim dniu, zatem to niezwykle uniwersalny design spełniający potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Doskonałym wyborem może być kolekcja Narvik. Wszystkie elementy z tej linii produktowej stworzone przez producenta Halmar dostępne są w naszym sklepie meblowym w bardzo niskiej cenie.
Oferta dotyczy eleganckiego, funkcjonalnego regału uniwersalnego
Poniżej podstawowe dane techniczne:
- wymiary: 60/32/110 cm,
- materiał: płyta meblowa okleinowana / stal malowana proszkowo,
- kolor: dąb sonoma - biały
EAN: 2010001171010
Waga: 7.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Dąb sonoma / czarny |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.