MEDEA ława dąb sonoma/ekstra biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowa ława to doskonały wybór do każdego pokoju dziennego. Stolik został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nie straci on swojej jakości nawet po wielu latach użytkowania. Powierzchnia blatu jest bardzo łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji co jest niewątpliwie zaletą mebla . Ciekawa i oryginalna forma przyciąga uwagę i stają się dopełnieniem każdego pomieszczenia.
Dane techniczne:
- wymiary: 90/50/45 cm,
- materiał: szkło / MDF laminowany / stal nierdzewna,
- kolor: dąb sonoma / ekstra biały
EAN: 2010001141938
Waga: 10.6 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Owalny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb sonoma |
| Kolor nóg | Srebrny |
| Długość | 90 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.