Łóżko ze stelażem 160x200 jasno szare Francesca
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko znanej i cenionej marki Halmar to mebel zaprojektowany w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Model wyróżnia się subtelną, ale i innowacyjną formą – czyli taką, która idealnie sprawdzi się w sypialni urządzonej w niebanalny, modernistyczny sposób.
Mebel wykonany został z tkaniny w kolorze jasno szarym. Tapicerowany zagłówek będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale także stanowił wygodne oparcie podczas relaksu przy dobrej książce lub ciekawym filmie.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 160 cm
- Długość: 217 cm
- Wysokość całkowita: 110 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 47 cm
- Powierzchnia do spania: 160x200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina - jasny szary,
- Nogi: stal malowana proszkowo,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew. Będzie on pasował do materaca każdego typu.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Tkanina / stal malowana proszkowo |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Szerokość | 160 cm |
| Długość | 217 cm |
| Wysokość całkowita | 110 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.