Łóżko z szufladami 90x200 welur popielaty Aloha
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko firmy Halmar to wspaniały mebel, który odmieni każdą sypialnię.
To co wyróżnia prezentowany model na tle innych łóżek tapicerowanych, to szuflady - które umożliwią przechowanie sezonowych ubrań lub pościeli, dzięki czemu utrzymanie porządku w mieszkaniu będzie o wiele łatwiejsze.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 98 cm
- Długość: 221 cm
- Wysokość całkowita: 93 cm
- Powierzchnia do spania: 90/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina velvet, drewno lite kauczukowe,
- Kolor: szary,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem i dwiema szufladami,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
AKSAMITNA WELUROWA TAPICERKA

Tkanina welurowa posiada miękką i puszystą okrywę włosową, tak zwany meszek. Strukturę można porównać do skórki brzoskwini, która jest niezwykle przyjemna w dotyku. Choć wydaje się, że welur przez te mikrowłoski jest delikatny, to nic bardziej mylnego. To mocna i wytrzymała tkanina, która jest odporna na rozrywanie i rozciąganie. Co warte podkreślenia – niektóre welury jak np. nasza Werona są też odporne na pazury, dzięki czemu nadają się do domów ze zwierzętami. Wytrzymałość weluru sprawia, że będzie to dobry wybór również dla rodziców – taki materiał obiciowy powinien przetrwać nawet najbardziej szalone zabawy dzieci. Co warte podkreślenia, welury dość łatwo się czyści, utrzymanie ich więc w nienagannej kondycji jest proste i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew. Będzie on pasował do materaca każdego typu. Dużą zaletą są 2 wysuwane szuflady, w których możesz przechować na przykład pościel, poduszki lub koce.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 90/200 |
| Materiał | Tkanina velvet / drewno lite kauczukowe |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Szuflada/szuflady |
| Szerokość | 98 cm |
| Długość | 221 cm |
| Wysokość całkowita | 93 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.