Łóżko z szufladami 160x200 dwuosobowe szare Betina
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko firmy Halmar to wspaniały mebel, które odmieni każdą sypialnię.
Tapicerowany zagłówek będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale także stanowił wygodne oparcie podczas relaksu przy dobrej książce lub ciekawym filmie.
To co wyróżnia prezentowany model na tle innych łóżek tapicerowanych, to szuflady - które umożliwiają przechowanie sezonowych ubrań lub pościeli, dzięki czemu utrzymanie porządku w mieszkaniu będzie o wiele łatwiejsze.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 169 cm
- Długość: 218 cm
- Wysokość całkowita: 107 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 34 cm
- Powierzchnia do spania: 160/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina / drewno lite,
- Kolor: popielaty,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem i czterema szufladami,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew. Będzie on pasował do materaca każdego typu. Dużą zaletą są 4 wysuwane szuflady, w których możesz przechować na przykład pościel, poduszki lub koce.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Tkanina |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Szuflada/szuflady |
| Szerokość | 169 cm |
| Długość | 218 cm |
| Wysokość całkowita | 107 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.