Łóżko z pojemnikiem podwójne szare 160x200 Annabel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko firmy Halmar to wspaniały mebel, który odmieni każdą sypialnię.
To co wyróżnia prezentowany model na tle innych łóżek tapicerowanych, to otwierany do góry pojemnik - który umożliwia przechowanie sezonowych ubrań lub pościeli, dzięki czemu utrzymanie porządku w mieszkaniu będzie o wiele łatwiejsze.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 161 cm
- Długość: 209 cm
- Wysokość całkowita: 106 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 30 cm
- Powierzchnia do spania: 160/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina velvet,
- Kolor: szary,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem z możliwością podnoszenia,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
AKSAMITNA WELUROWA TAPICERKA

Tkanina welurowa posiada miękką i puszystą okrywę włosową, tak zwany meszek. Strukturę można porównać do skórki brzoskwini, która jest niezwykle przyjemna w dotyku. Choć wydaje się, że welur przez te mikrowłoski jest delikatny, to nic bardziej mylnego. To mocna i wytrzymała tkanina, która jest odporna na rozrywanie i rozciąganie. Co warte podkreślenia – niektóre welury jak np. nasza Werona są też odporne na pazury, dzięki czemu nadają się do domów ze zwierzętami. Wytrzymałość weluru sprawia, że będzie to dobry wybór również dla rodziców – taki materiał obiciowy powinien przetrwać nawet najbardziej szalone zabawy dzieci. Co warte podkreślenia, welury dość łatwo się czyści, utrzymanie ich więc w nienagannej kondycji jest proste i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew giętych, osadzonych w elastycznych uchwytach. Jest on przystosowany do każdego typu materaca.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Tkanina velvet |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Szerokość | 161 cm |
| Długość | 209 cm |
| Wysokość całkowita | 106 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.