Łóżko podwójne z szufladą 160x200 beżowe Merida
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko firmy Halmar to wspaniały mebel, który odmieni każdą sypialnię.
To co wyróżnia prezentowany model na tle innych łóżek tapicerowanych, to szuflada - która umożliwia przechowanie sezonowych ubrań lub pościeli, dzięki czemu utrzymanie porządku w mieszkaniu będzie o wiele łatwiejsze.
Tapicerowany zagłówek będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale także stanowił wygodne oparcie podczas relaksu przy dobrej książce lub ciekawym filmie.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 170 cm
- Długość: 216 cm
- Wysokość całkowita: 95 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 32 cm
- Powierzchnia do spania: 160/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina / beżowy,
- Nóżki: drewno lite / naturalny,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem i szufladą,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew. Będzie on pasował do materaca każdego typu. Dużą zaletą jest wysuwana szuflada, w której możesz przechować na przykład pościel, poduszki lub koce.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Tkanina / drewno lite |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Szuflada/szuflady |
| Szerokość | 170 cm |
| Długość | 216 cm |
| Wysokość całkowita | 95 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.