Łóżko podwójne Samara 2 160x200 do sypialni szare
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Istnieją takie meble, które zostały wykonane wyjątkowo modnie, praktycznie i nowocześnie. Takie, które są chlubą każdego stylowo zaprojektowanego mieszkania. Z całą pewnością należy do nich prezentowane łóżko znanej i cenionej marki Halmar.
Model wykonany został z wysokiej jakości - tkaniny tapicerskiej. Idealnie wyprofilowany zagłówek będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale także stanowił wygodne oparcie podczas relaksu przy dobrej książce lub ciekawym filmie.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 163 cm
- Długość: 215 cm
- Wysokość całkowita: 93 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 39 cm
- Powierzchnia do spania: 160/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina / popielaty,
- Nogi: drewno lite / orzech,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew. Będzie on pasował do materaca każdego typu.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Tkanina / drewno lite |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Szerokość | 163 cm |
| Długość | 215 cm |
| Wysokość całkowita | 93 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.