Łóżko dwuosobowe z szufladą 160x200 szare Valery - test
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko firmy Halmar to wspaniały mebel, które odmieni każdą sypialnię.
Wspaniale wyprofilowany zagłówek będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale także stanowił wygodne oparcie podczas relaksu przy dobrej książce lub ciekawym filmie.
To co wyróżnia prezentowany model na tle innych łóżek tapicerowanych, to szuflady - które umożliwią przechowywanie sezonowych ubrań, lub innych przedmiotów, a my zaoszczędzimy miejsce dostępne w meblach.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:
- Szerokość: 165 cm
- Długość: 214 cm
- Wysokość całkowita: 102 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 36 cm
- Powierzchnia do spania: 160/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Wykonanie: tkanina / drewno lite,
- Kolor: popielaty / orzech,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem i szufladą,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Tkanina |
| Rodzaj łóżka | Tapicerowane |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Szerokość | 214 cm |
| Długość | 165 cm |
| Wysokość całkowita | 102 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.