Łóżko drewniane szare orzech 160x200 Orlando
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane łóżko znanej i cenionej marki Halmar to mebel zaprojektowany w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Model wyróżnia się subtelną, ale i innowacyjną formą – czyli taką, która idealnie sprawdzi się w sypialni urządzonej w niebanalny, modernistyczny sposób.
Tapicerowany zagłówek będzie nie tylko pięknie się prezentował, ale także stanowił wygodne oparcie podczas relaksu przy dobrej książce lub ciekawym filmie.
Do łóżka dołączony jest stelaż listewkowy, jednakże nie posiada ono materaca. Ten mogą Państwo zakupić w naszym sklepie.
✅ Wymiary:

- Szerokość: 209 cm
- Długość: 166 cm
- Wysokość całkowita: 106 cm
- Wysokość od podłoża do materaca: 40 cm
- Powierzchnia do spania: 160/200 cm
✅ Informacje ogólne:
- Konstrukcja: MDF + okleina naturalna,
- Zagłówek: tkanina tapicerska,
- Nogi: drewno lite kauczukowe,
- Wybarwienie: orzech / popielaty,
- Łóżko sprzedawane ze stelażem,
- Materac dostępny dodatkowo w naszej ofercie.
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
STELAŻ

Łóżko wyposażone jest w stelaż z drewnianych listew. Będzie on pasował do materaca każdego typu.
Dane techniczne
| Wymiary łóżka | 160/200 |
| Materiał | Drewno lite kauczukowe / MDF + okleina naturalna / tkanina |
| Rodzaj łóżka | Drewniane / MDF |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Szerokość | 166 cm |
| Długość | 209 cm |
| Wysokość całkowita | 106 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.