Ława NINA 3 H biała
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to idealne dopełnienie wnętrza pokoju dziennego. Jest zarówno ozdobą pomieszczenia jak i praktycznym meblem. Stolik może pełnić we wnętrzu wiele funkcji - z łatwością przeistoczy się w imprezowy bufet, miejsce do pracy lub regał na książki. Blat ławy wykonany został ze szkła hartowanego. Całość prezentuje się niezwykle zjawiskowo, dzięki czemu z pewnością wniesie do wnętrza niebanalny klimat i nada mu wyjątkowości. Dodatkowa półka znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym. Należy również pamiętać że w skład zestawu wchodzą również dwie wygodne i funkcjonalne pufy.
Dane techniczne:
- ława z pufami,
- wymiary: 130/70/55 cm, materiał: szkło / stal chromowana / PVC, kolor: biały
EAN: 2010001141983
Waga: 35 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | Szkło |
| Kolor blatu | Bezbarwny |
| Kolor nóg | Biały |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.