Ława EMBOSA czarny-złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowa ława to doskonały wybór do każdego pokoju dziennego. Stolik został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nie straci on swojej jakości nawet po wielu latach użytkowania. Powierzchnia blatu jest bardzo łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji co jest niewątpliwie zaletą mebla . Ciekawa i oryginalna forma przyciąga uwagę i stają się dopełnieniem każdego pomieszczenia.
Dane techniczne:
- wymiary: 120/60/47 cm,
- materiał: MDF lakierowany / stal malowana proszkowo,
- kolor: czarny - złoty
EAN: 2010001175766
Waga: 16 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Owalny |
| Materiał | MDF lakierowany |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor nóg | Złoty |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.