Ława, dąb sonoma, kolekcja Tips
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Niezbędnym elementem każdego salonu jest ława, które spełnia ważną funkcję podczas spotkań towarzyskich, bądź wieczorów filmowych w gronie rodziny. Półka znajdująca się pod blatem ławy umożliwia przechowywanie pilotów, gazet oraz drobnych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką, lecz nie na widoku. Ława jest dostępna w kolorze dąb sonoma, który jest niezwykle neutralny, dzięki czemu ułatwi zaaranżowanie każdego wnętrza.
Dane techniczne systemu Tips:
- Fronty, korpusy, blaty: płyta meblowa laminowana
- Szuflady: prowadnice rolkowe
- Uchwyty: plastikowe, srebrne
* Kolor: dąb sonoma / biały i dąb sonoma
Cechy charakterystyczne kolekcji:
+ Proste bryły i formy mebli sprzyjają ich użytkowaniu.
+ Charakterystyczne zaokrąglenia czoła korpusów okalających bryły.
+ Wygodne w użytkowaniu uchwyty w kolorze srebrnym.
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Dąb sonoma |
| Kolor nóg | Dąb sonoma |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Wysokość | 55,5 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.