LIVO KM-100 komoda stojąca biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kolekcja mebli Livo od producenta Halmar to interesująca propozycja brył inspirowanych nowoczesnymi trendami designerskimi. Swoim wyglądem zachwyci niemal każdego klienta. Świetnie wkomponuje się w aranżację pokoju dziennego, sypialni czy pokoju młodzieżowego, nadając niebanalny styl.
Meble z kolekcji Livo posiadają fronty z wysokim połyskiem, które rozświetlą wnętrze przyjemną aurą. Bryły wykonane zostały z naciskiem na detale, przez co zyskały już sympatię wielu osób. Możliwość wyboru koloru sprawi, że oferta jest niezwykle różnorodna. Meble posiadają bez uchwytowy system otwierania, więc są eleganckie a zarazem nowoczesne.
Dane techniczne:
- wymiary: 100/29/100 cm,
- materiał: korpus - mat, front - MDF wysoki połysk,
- system push-click,
- kolor: biały
EAN: 2010001152439
Waga: 31.1 kg
Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Biały |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.