Krzesło tapicerowane do salonu beżowe / białe K486
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTEM
Krzesło K486 posiada komfortowe siedzisko i oparcie w modnym kolorze beżowym który nadaje meblowi wyjątkowego designu. Powierzchnia krzesła tapicerowana jest przyjemną w dotyku tkaniną odporną na zarysowania i otarcia. Prezentowany model posiada nóżki wykonane ze stali malowanej proszkowo w kolorze bialym. Metalowy stelaż to gwarancja dużej wytrzymałości krzesła oraz jego stabilności podczas użytkowania. Tak skonstruowany mebel z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają eleganckich a zarazem nowoczesnych rozwiązań.
Krzesło wraz ze stołem stworzy w salonie, kuchni lub jadalni doskonałe miejsce do spożywania posiłków wraz z rodziną. Modne wybarwienie zagwarantuje natomiast wnętrzu uzyskanie dodatkowego akcentu kolorystycznego.
Do krzesła K486 wpasuje się wiele stołów, które można obejrzeć na naszej stronie.
✅Wymiary:

- Wysokość krzesła: 77 cm
- Wysokość siedziska: 47 cm
- Szerokość krzesła: 51 cm
- Szerokość siedziska: 47 cm
- Głębokość krzesła: 57 cm
- Głębokość siedziska: 45 cm
- Szerokość oparcia: 49 cm
- Grubość siedziska: 5 cm
*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅Cechy produktu:
STELAŻ

- WYTRZYMAŁE NOGI ZE STALI MALOWANEJ PROSZKOWO NA KOLOR BIAŁY
- STOPKI CHRONIĄCE PRZED ZARYSOWNIEM PANELI CZY PARKIETU
MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor siedziska | Beżowy |
| Kolor podstawy | Biały |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 51 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Wysokość całkowita | 77 cm |
| Wysokość do siedziska | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.