Krzesło tapicerowane Boucle popielate K477
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTEM
Krzesło K477 posiada komfortowe siedzisko i oparcie w modnym wybarwieniu, które nadaje meblowi wyjątkowego designu. Model tapicerowany jest super wygodną - tkaniną BOUCLE. Tego typu materiał pięknie prezentować się będzie we wnętrzach urządzonych na szykowny styl glamour. Jednakże ze względu na to, że nogi wykonane zostały ze stali malowanej proszkowo w czarnym kolorze, to krzesło będzie także rewelacyjne do mieszkań w stylu loft. Metalowa podstawa to gwarancja dużej wytrzymałości mebla oraz jego stabilności podczas użytkowania. Tak skonstruowane krzesło będzie idealną opcją dla osób szukających komfortowych a także eleganckich rozwiązań.
Krzesło wraz ze stołem stworzy w salonie lub jadalni doskonałe miejsce do spożywania posiłków wraz z rodziną. Kultowa tkanina "baranek" oraz kształt zbliżony do fotela zapewnią komfort oraz wygodę podczas użytku.
Do krzesła K477 wpasuje się wiele stołów, które można obejrzeć na naszej stronie.
✅Wymiary:
- Wysokość krzesła: 89 cm
- Wysokość siedziska: 48 cm
- Szerokość krzesła: 58 cm
- Głębokość krzesła: 58 cm
*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅Cechy produktu:
STELAŻ

- MALOWANE PROSZKOWO NOGI W KOLORZE CZARNYM
- STOPKI CHRONIĄCE PRZED ZARYSOWNIEM PANELI CZY PARKIETU
TKANINA

Tkanina Boucle to mięsisty ale zarazem bardzo miękki i łatwo poddający się układaniu materiał. Swoim wyglądem nada wnętrzu charakter a meblom miękkości i puszystości.
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina Boucle |
| Kolor siedziska | Popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 58 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokość całkowita | 89 cm |
| Wysokość do siedziska | 48 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.