Krzesło sztaplowane naturalne czarne polipropylen K483
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTEM
Krzesło K483 posiada wygodne siedzisko i oparcie wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu w kolorze naturalnego drewna. Stelaż krzesła stanowią nogi w wybarwieniu czarnym, także z polipropylenu. Kolorystyka doskonale ze sobą współgra i pasuje zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak również tych bardziej designerskich. Odpowiednio zaprojektowane oparcie oraz siedzisko sprawia że model ten jest niezwykle wygodnym meblem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości - tworzywa sztucznego oraz niebanalnemu projektowi, krzesło to może znajdować się zarówno w salonie lub jadalni, jak i na balkonie lub tarasie.
Do krzesła K483 wpasuje się wiele stołów, które można obejrzeć na naszej stronie.
✅Wymiary:
- Wysokość krzesła: 86 cm
- Wysokość siedziska: 46 cm
- Szerokość krzesła: 41 cm
- Głębokość krzesła: 52 cm
*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅Cechy produktu:
STELAŻ

- WYTRZYMAŁE NOGI Z POLIPROPYLENIU W CZARNYM KOLORZE
- STOPKI CHRONIĄCE PRZED ZARYSOWNIEM PANELI CZY PARKIETU
TRWAŁE SIEDZISKO I OPARCIE Z POLIPROPYLENU

Polipropylen to tworzywo sztuczne mające zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów codziennego użytku. Krzesła z tego materiału są niezwykle wytrzymałe i odporne na plamy a także nie posiadają części wymagających konserwacji. Zaprojektowane są do ciągłego użytkowania i charakteryzują się lekkością oraz trwałością.
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Kolor siedziska | Naturalny |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Wysokość całkowita | 86 cm |
| Wysokość do siedziska | 46 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.