Krzesło rattanowe fotel na taras balkon czarne K335
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTEM
Krzesło K335 wykonane zostało z wysokogatunkowego rattanu w czarnym wybarwieniu. Podstawę krzesła stanowią z kolei nogi ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Metalowy stelaż zagwarantuje dużą wytrzymałość krzesła oraz jego stabilność podczas użytkowania. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz niebanalnemu projektowi, krzesło to może znajdować się zarówno w salonie lub jadalni, jak i na balkonie lub tarasie.
Do krzesła K335 wpasuje się wiele stołów, które można obejrzeć na naszej stronie.
✅Wymiary:

- Wysokość krzesła: 90 cm
- Wysokość siedziska: 45 cm
- Szerokość krzesła: 61 cm
- Szerokość siedziska: 41 cm
- Głębokość krzesła: 63 cm
- Głębokość siedziska: 43 cm
- Szerokość oparcia: 61 cm
- Grubość siedziska: 1 cm
*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅Cechy produktu:
STELAŻ

- WYTRZYMAŁE NOGI ZE STALI MALOWANEJ PROSZKOWO W KOLORZE CZARNYM
- STOPKI CHRONIĄCE PRZED ZARYSOWNIEM PANELI CZY PARKIETU
RATTAN NATURALNY

Rattan jest naturalnym materiałem wykorzystywanym przy produkcji mebli takich jak fotele, sofy, stoliki kawowe czy krzesła. Meble rattanowe świetnie sprawdzą się zarówno na balkonach i tarasach, ale również aranżacjach wewnętrznych. Cechują się niewielką wagą i można je łatwo pielęgnować ściereczką z delikatnym środkiem czyszczącym lub nawet bez niego.
Dane techniczne
| Materiał | Rattan naturalny |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 61 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Wysokość całkowita | 90 cm |
| Wysokość do siedziska | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.