Krzesło nowoczesne polipropylen tkanina biało popielate K488
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ZAPOZNAJ SIĘ Z PRODUKTEM
Krzesło K488 posiada komfortowe siedzisko obite popielatą tkaniną wysokiej jakości. Oparcie mebla stanowi natomiast wytrzymały polipropylen w białym wybarwieniu. Podstawę krzesła wykonano z kolei ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Metalowe nogi zagwarantują dużą wytrzymałość krzesła oraz jego stabilność podczas użytkowania. Tak skonstruowany mebel będzie idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnych a zarazem eleganckich rozwiązań.
Krzesło wraz ze stołem stworzy w kuchni, salonie lub jadalni doskonałe miejsce do spożywania posiłków wraz z rodziną. Modne wybarwienie zagwarantuje natomiast wnętrzu uzyskanie dodatkowego akcentu kolorystycznego.
Do krzesła K488 wpasuje się wiele stołów, które można obejrzeć na naszej stronie.
✅Wymiary:
- Wysokość krzesła: 86 cm
- Wysokość siedziska: 49 cm
- Szerokość krzesła: 47 cm
- Głębokość krzesła: 55 cm
*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅Cechy produktu:
STELAŻ

- WYTRZYMAŁE NOGI ZE STALI MALOWANEJ PROSZKOWO W KOLORZE CZARNYM
- STOPKI CHRONIĄCE PRZED ZARYSOWNIEM PANELI CZY PARKIETU
PRZYJEMNA W DOTYKU TAPICERKA Z TKANINY

Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
WYTRZYMAŁE OPARCIE Z POLIPROPYLENU

Polipropylen to tworzywo sztuczne mające zastosowanie w produkcji wielu przedmiotów codziennego użytku. Krzesła z tego materiału są niezwykle wytrzymałe i odporne na plamy a także nie posiadają części wymagających konserwacji. Zaprojektowane są do ciągłego użytkowania i charakteryzują się lekkością oraz trwałością.
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen / tkanina |
| Kolor siedziska | Popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 47 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość całkowita | 86 cm |
| Wysokość do siedziska | 49 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.