Krzesło drewniane tapicerowane BAROCK białe/ popielate
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Krzesło do jadalni i salonu firmy Halmar
Powyższe krzesło jest propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalne rozwiązania. Stelaż krzesła wykonany został z litego drewna. Siedzisko oraz oparcie obite wysokogatunkową tkaniną. Kolorystyka doskonale ze sobą współgra i pasuje zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak też tych bardziej designerskich. Odpowiednio zaprojektowane oparcie oraz siedzisko sprawią, że krzesło jest niezwykle wygodnym meblem. Prezentowany model będzie doskonale komponował się z drewnianym stołem, jednak do odpowiednio dobranego modelu ze szklanym blatem również stworzy piękne wnętrze. Jego stylowa forma odnajdzie się zarówno w jadalni, jak też w eleganckim salonie.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
✅Wymiary:
- wymiary: 45/51/93/46 cm,

*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅ Cechy produktu:
- STELAŻ

Drewno kauczukowe
jest trwałe, twarde, solidne. Stanowi jeden z najpopularniejszych surowców w produkcji mebli.
- SIEDZISKO
Świetnie wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort siedzenia nawet przez kilka godzin.
- TKANINA

✅Czym jest tkanina tapicerska?
Prezentowana tkanina jest trwała, przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości. Obicia tapicerskie tego typu cechują się wysoką odpornością na przetarcia, a także wysoką odpornością na blaknięcie.
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite / tkanina |
| Kolor siedziska | Popielaty |
| Kolor podstawy | Biały |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Wysokość całkowita | 93 cm |
| Wysokość do siedziska | 46 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.