Krzesło drewniane tapicerowane ALBERT ciemny orzech
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Krzesło do jadalni i salonu firmy Halmar
Krzesło Albert do jadalni i salonu firmy Halmar jest tapicerowane tkaniną w kolorze beżowym. Stelaż sporządzony został z litego drewna bukowego w wybarwieniu orzecha, jest trwały i solidny, zapewni nam długoletnie użytkowanie. Krzesła do salonu tapicerowane to najlepszy wybór, ponieważ zapewniają nam komfort użytkowania, atrakcyjnie przy tym wyglądając. Krzesła są eleganckie, idealnie współgrają z pozostałymi meblami w różnych odcieniach, są uniwersalne, to aktualnie najbardziej popularny kolor.
Krzesła to istotna część wyposażenia, pełnią ważną funkcję w naszym mieszkaniu, razem ze stołem stworzą punkt spotkań domowników po pracy, szkole w trakcie wspólnych posiłków. Albert to komfortowe krzesło, które zapewni nam maksimum wygody, będąc równocześnie wyjątkową ozdobą i wprowadzając nutę nowoczesności do naszego wnętrza.
✅Wymiary:

*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅ Cechy produktu:
- STELAŻ

Drewno bukowe
jest trwałe, twarde, solidne i jednocześnie elastyczne w obróbce. Bukowinę stosujemy do produkcji szkieletów krzeseł. Okazuje się ona szczególnie wdzięczna ze względu na swoją zbitą i trwałą strukturę twardą, a przede wszystkim trwałość.
- SIEDZISKO
Świetnie wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort siedzenia nawet przez kilka godzin.
- TKANINA TORENT BEIGE

✅Czym jest Materiał TORENT?
Prezentowana tkanina jest trwała, przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości. Obicia tapicerskie tego typu cechują się wysoką odpornością na przetarcia, a także wysoką odpornością na blaknięcie.
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite / tkanina |
| Kolor siedziska | Beżowy |
| Kolor podstawy | Orzech ciemny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokość całkowita | 97 cm |
| Wysokość do siedziska | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.