Krzesło drewniane BUGGI białe
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Krzesło do jadalni i salonu firmy Halmar
Powyższe krzesło jest propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie uniwersalne rozwiązania. Stelaż krzesła wykonany został z litego drewna bukowego. Siedzisko oraz oparcie wykonano z płyty MDF. Kolorystyka doskonale ze sobą współgra i pasuje zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak też tych bardziej designerskich. Odpowiednio zaprojektowane oparcie oraz siedzisko sprawią, że krzesło jest niezwykle wygodnym meblem. Prezentowany model będzie doskonale komponował się z drewnianym stołem, jednak do odpowiednio dobranego modelu ze szklanym blatem również stworzy piękne wnętrze. Jego stylowa forma odnajdzie się zarówno w jadalni, jak też w eleganckim salonie.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły .
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
✅Wymiary:
- Szerokość: 45 cm
- Głębokość: 50 cm
- Wysokość: 81 cm
- Wysokość siedziska: 47 cm

*dla osób którym rozmiarówka niewiele mówi - są to typowe rozmiary przy których krzesło może stanowić wygodne miejsce spoczynku, gdzie siedzisko jest wystarczająco szerokie dla zapewnienia wygody, a oparcie idealnie dopasowane do pleców począwszy od dziecka, skończywszy na wysokiej osobie dorosłej.
✅ Cechy produktu:
- STELAŻ

Drewno lite bukowe
jest trwałe, twarde, solidne. Cechuje się wyjątkową elastycznością. Stanowi jeden z najpopularniejszych surowców w produkcji mebli.
- SIEDZISKO
Świetnie wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort siedzenia nawet przez kilka godzin.
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite / MDF lakierowany |
| Kolor siedziska | Biały |
| Kolor podstawy | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość całkowita | 81 cm |
| Wysokość do siedziska | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.