Komoda z szufladami wysoka na nóżkach RELIC 4N dąb sonoma / biała 80 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda z szufladami wysoka na nóżkach RELIC 4N dąb sonoma / biała 80 cm
Komoda z serii RELIC idealnie wpasowuje się w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze biura, salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Rozwiązanie to dedykowano osobom, które cenią sobie prostotę i elegancję. Minimalistyczna konstrukcja została wykonana z trwałych materiałów zapewniających jej bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania przez długie lata. Ergonomiczne wymiary komody zapewniają swobodę w umeblowaniu dowolnego pomieszczenia.
✅ Cechy charakterystyczne:
- nowoczesne wzornictwo
- podwyższona odporność na uszkodzenia
- funkcjonalne szuflady
- modna kolorystyka
- możliwość montażu komody bez nóżek
Mebel pakowany w częściach do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją i akcesoriami montażowymi.

✅ Wymiary komody:
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 117 cm

✅ Wnętrze:
Komoda posiada cztery szuflady, w których można z łatwością posegregować poskładaną odzież, akcesoria piśmiennicze czy inne niezbędne przedmioty.
Szuflady zostały zamontowane na solidnych prowadnicach kulkowych z pełnym wysuwem, które znacząco podnoszą komfort korzystania z mebla.

✅ Wymiary szuflady:
Szerokość: 71 cm
Głębokość: 33 cm
Wysokość frontu: 25,5 cm
Wysokość boczku: 16 cm
Maksymalna wysokość przedmiotu, który zmieści się w szufladzie: 21 cm

✅ Wykończenie:
Korpus w kolorze dąb sonoma oraz fronty wybarwione na biały mat skonstruowano z wysokiej jakości płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm.
Dodatkowym zabezpieczeniem jest obrzeże PCV chroniące krawędzie płyty przed zarysowaniem i wilgocią.
Drewniane nóżki skośne w kolorze czarnym o wysokości 10 cm dają odpowiednie podparcie dla całej bryły.


Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Dąb sonoma / biały |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 117 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.