Komoda z szufladami bez uchwytów LIRA 4S dąb sonoma 80 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Komoda z szufladami bez uchwytów LIRA 4S dąb sonoma 80 cm
Komoda idealnie pasuje do salonu, sypialni lub pokoju dziecka. Jej nowoczesny wygląd i funkcjonalność spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.
✅ Informacje dodatkowe:
✔ nowoczesny wygląd
✔ pojemne cztery szuflady
✔ podwyższona odporność na zarysowania
✔ korpus i fronty w kolorze dąb sonoma✔ dostępne inne wersje komody LIRA
Komoda do samodzielnego montażu z czytelną instrukcją.

✅ Wymiary:
✔ szerokość 80 cm
✔ wysokość 99 cm
✔ głębokość 40 cm

✅ Szuflady.
Komoda posiada głębokie szuflady otwierane bezuchwytowo.
Wymiary:
✔ szerokość 71 cm
✔ wysokość 12 cm
✔ głębokość 33 cm

✅ Prowadnice.
Szuflady wyposażono w solidne prowadnice rolkowe z ogranicznikiem wysuwu.

✅ Materiał.
Korpus oraz fronty wykonano z płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm w kolorze dąb sonoma.

✅ Obrzeża.
Krawędzie płyty są oklejone PCV odpornym na wilgoć i zarysowania.


Dane techniczne
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor | Dąb sonoma |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.