KWADRO KWADRAT ława kolor ciemny orzech
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to idealne dopełnienie wnętrza pokoju dziennego. Jest zarówno ozdobą pomieszczenia jak i praktycznym meblem. Stolik może pełnić we wnętrzu wiele funkcji - z łatwością przeistoczy się w imprezowy bufet, miejsce do pracy lub regał na książki. Blat ławy wykonany został z wytrzymałej płyty okleinowanej. Całość prezentuje się niezwykle zjawiskowo, dzięki czemu z pewnością wniesie do wnętrza niebanalny klimat i nada mu wyjątkowości.
Dodatkowa półka znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym.
Dane techniczne:
- wymiary: 70/70/53 cm,
- materiał: MDF laminowany,
- kolor: dark walnut
EAN: 2010001171461
Waga: 15.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Orzech ciemny |
| Kolor nóg | Orzech ciemny |
| Długość | 70 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.