KLASSIK ławostół rozkładany ciemny orzech
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Praktyczny a zarazem elegancki ławostół KLASSIK może pełnić funkcje ławy, ale również po podniesieniu sprawdzi się jako stół.
Blat jest solidny, wykonany z płyty meblowej laminowanej.
Dane techniczne:
- ławostół rozkładany,
- wymiary: 120-160/68/57-73 cm,
- materiał: płyta meblowa laminowana / MDF laminowany,
- kolor: ciemny orzech
EAN: 2010001172772
Waga: 45 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | Płyta meblowa |
| Kolor blatu | Orzech ciemny |
| Kolor nóg | Orzech ciemny |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.