K393 krzesło tapicerowane komfortowe jasny popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to nowoczesna bryła, która dzięki uniwersalnemu designowi świetnie wpisze się w każde wnętrze. Zgrabna konstrukcję stanowi wygodne siedzisko oraz wyprofilowane oparcie. To ponadczasowe krzesło będzie znakomitym elementem wyposażenia jadalni, salonu oraz kuchni — zapewni użytkownikom komfortowe spożywanie posiłków lub relaks w gronie znajomych.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 52/59/86/51 cm,
-materiał: tkanina / eco skóra / stal malowana proszkowo,
-kolor: jasny popiel - ciemny brąz
EAN: 2010001177289
Waga: 6.8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor siedziska | Jasny popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Wysokość całkowita | 86 cm |
| Wysokość do siedziska | 51 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.