K391 krzesło wyprofilowane tapicerowane popielate
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to nowoczesna bryła, która dzięki uniwersalnemu designowi świetnie wpisze się w każde wnętrze. Zgrabna konstrukcję stanowi wygodne siedzisko oraz wyprofilowane oparcie. To ponadczasowe krzesło będzie znakomitym elementem wyposażenia jadalni, salonu oraz kuchni — zapewni użytkownikom komfortowe spożywanie posiłków lub relaks w gronie znajomych.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 51/58/87/48 cm,
-materiał: tkanina / stal malowana proszkowo,
-kolor: ciemny popiel - jasny popiel
EAN: 2010001177265
Waga: 8.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor siedziska | Ciemny popielaty / jasny popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Płozy |
| Szerokość | 51 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokość całkowita | 87 cm |
| Wysokość do siedziska | 48 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.