K380 krzesło popielaty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to stylowa konstrukcja, która nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia siedziska jest tapicerowana miękką i przyjemną w dotyku ekoskórą. Krzesło stoi na 4 metalowych nóżkach. Będzie prezentowało się rewelacyjnie w szerokiej gamie aranżacji. Pięknie wypełni wnętrza nowoczesne, w których króluje subtelna elegancja. Równie dobrze sprawdzi się w jadalni w stylu vintage czy w wystroju minimalistycznym.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 48/52/83/48 cm,
-materiał: eco skóra / stal malowana proszkowo,
-kolor: popielaty
EAN: 2010001176787
Waga: 5.9 kg
Dane techniczne
| Materiał | Eko skóra |
| Kolor siedziska | Popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Wysokość całkowita | 83 cm |
| Wysokość do siedziska | 48 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.