K376 krzesło ciemny popielaty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to nowoczesna bryła, która jest tapicerowana skórą ekologiczną w modnym wybarwieniu. Zgrabna konstrukcja składa się z miękkiego siedziska oraz wyprofilowanego oparcia. Ekoskóra jest łatwa do utrzymania w czystości, co więcej, znana jest ze zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane krzesło umieszczone jest na nóżkach przypominających płozy, które stworzono ze stali chromowanej. Stabilne krzesło będzie znakomitym elementem wyposażenia jadalni, salonu oraz kuchni — zapewni użytkownikom komfortowe spożywanie posiłków lub relaks w gronie znajomych.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 46/58/87/50 cm,
-materiał: eco skóra / stal malowana proszkowo,
-kolor: ciemny popiel
EAN: 2010001176459
Waga: 8.7 kg
Dane techniczne
| Materiał | Eko skóra |
| Kolor siedziska | Ciemny popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Płozy |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokość całkowita | 87 cm |
| Wysokość do siedziska | 50 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.