K353 krzesło popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższe krzesło to uniwersalna propozycja, która już od pierwszego wejrzenia zachwyca szerokim potencjałem aranżacyjnym. Salon w stylu industrialnym? Jadalnia w stylu vintage? To zaledwie mały przedsmak olbrzymich możliwości, które skrywają w sobie krzesła z tej serii. Sporo do powiedzenia ma tutaj także wygoda i komfort użytkowania – korpus tapicerowany jest przyjemną tkaniną, podstawę natomiast stanowią stabilne nogi wykonane z wytrzymałego metalu.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 43/54/101/47 cm,
-materiał: tkanina / stal chromowana,
-kolor: popielaty
EAN: 2010001173892
Waga: 5.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor siedziska | Popielaty |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość całkowita | 101 cm |
| Wysokość do siedziska | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.