K308 krzesło biały / popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowany mebel to eleganckie krzesło, które znajdzie zastosowanie w wielu aranżacjach. Cechuje się prostą stylistyką. Może być doskonałym rozwiązaniem do wnętrz nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych, którym nada interesujący charakter. Ponadto jest wygodnym meblem, który znacznie uprzyjemni czas spędzony przy wspólnych posiłkach.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły .
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne
- wymiary: 43/50/80/45 cm,
- materiał: polipropylen / drewno lite / tkanina,
- kolor: biały - popielaty
EAN: 2010001169277
Waga: 5.3 kg
Dane techniczne
| Materiał | PP / tkanina |
| Kolor siedziska | Biały / popielaty |
| Kolor podstawy | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Wysokość do siedziska | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.