K281 krzesło tapicerowane białe eco-skóra
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowany mebel to eleganckie krzesło, które znajdzie zastosowanie w wielu aranżacjach. Cechuje się prostą stylistyką. Może być doskonałym rozwiązaniem do wnętrz nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych, którym nada interesujący charakter. Ponadto jest wygodnym meblem, który znacznie uprzyjemni czas spędzony przy wspólnych posiłkach.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły .
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
- wymiary: 48/51/74/46 cm,
- materiał: eco skóra / drewno lite,
- kolor: biały
EAN: 2010001162667
Waga: 6.1 kg
Dane techniczne
| Materiał | Eko skóra |
| Kolor siedziska | Biały |
| Kolor podstawy | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Wysokość całkowita | 74 cm |
| Wysokość do siedziska | 46 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.