K266 krzesło kubełkowe tapicerowane beżowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższe krzesło to uniwersalna propozycja, która już od pierwszego wejrzenia zachwyca szerokim potencjałem aranżacyjnym. Salon w stylu industrialnym? Jadalnia w stylu vintage? To zaledwie mały przedsmak olbrzymich możliwości, które skrywają w sobie krzesła z tej serii. Sporo do powiedzenia ma tutaj także wygoda i komfort użytkowania – korpus tapicerowany jest przyjemną tkaniną, podstawę natomiast stanowią stabilne nóżki wykonane z litego drewna.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 56/56/72/46 cm,
-materiał: tkanina / drewno lite,
-kolor: beżowy
EAN: 2010001158936
Waga: 9.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor siedziska | Beżowy |
| Kolor podstawy | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 56 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość całkowita | 72 cm |
| Wysokość do siedziska | 46 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.