K214 krzesło ciemny kremowy / czereśnia antyczna III
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to stylowa konstrukcja, która nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia siedziska jest tapicerowana miękką i przyjemną w dotyku ekoskórą. Krzesło stoi na 4 metalowych nóżkach. Będzie prezentowało się rewelacyjnie w szerokiej gamie aranżacji. Pięknie wypełni wnętrza nowoczesne, w których króluje subtelna elegancja. Równie dobrze sprawdzi się w jadalni w stylu vintage czy w wystroju minimalistycznym.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 45/53/90/47 cm,
-materiał: stal malowana / eco skóra,
-kolor: tapicerka-ciemny kremowy, nogi-czereśnia antyczna III
EAN: 2010001150435
Waga: 7 kg
Dane techniczne
| Materiał | Eko skóra |
| Kolor siedziska | Ciemny kremowy |
| Kolor podstawy | Czereśnia antyczna |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Wysokość całkowita | 90 cm |
| Wysokość do siedziska | 47 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.