K201 krzesło skandynawskie żółte eco-skóra loft
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to stylowa konstrukcja, która nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia siedziska jest tapicerowana miękką i przyjemną w dotyku ekoskórą. Krzesło stoi na 4 drewnianych nóżkach. Będzie prezentowało się rewelacyjnie w szerokiej gamie aranżacji. Pięknie wypełni wnętrza nowoczesne, w których króluje subtelna elegancja. Równie dobrze sprawdzi się w jadalni w stylu vintage czy w wystroju minimalistycznym.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły.
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
-wymiary: 48/57/80 cm,
-materiał: drewno lite / tworzywo ABS / eco skóra,
-kolor: drewno - buk, ABS - żółty
EAN: 2010001151418
Waga: 5.6 kg
Dane techniczne
| Materiał | ABS |
| Kolor siedziska | Żółty |
| Kolor podstawy | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Wysokość całkowita | 81 cm |
| Wysokość do siedziska | 48 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.