K114 krzesło czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowane krzesło to stylowa konstrukcja, która nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia siedziska jest tapicerowana miękką i przyjemną w dotyku ekoskórą. Krzesło stoi na 4 metalowych nóżkach. Będzie prezentowało się rewelacyjnie w szerokiej gamie aranżacji. Pięknie wypełni wnętrza nowoczesne, w których króluje subtelna elegancja. Równie dobrze sprawdzi się w jadalni w stylu vintage czy w wystroju minimalistycznym.
W naszym sklepie znajdą Państwo idealnie pasujące do powyższego krzesła stoły .
Proszę jednocześnie pamiętać - kupując zestaw, zawsze można liczyć na rabat :)
Dane techniczne:
- wymiary: 44/54/97 cm,
- materiał: stal chromowana / eco skóra,
- kolor: czarny
EAN: 2010001055006
Waga: 5.9 kg
Dane techniczne
| Materiał | Eko skóra |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość całkowita | 97 cm |
| Wysokość do siedziska | 44 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.