INGRID ława biała
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na codzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny.
Dane techniczne:
-wymiary: 80/80/45 cm,
-materiał: MDF lakierowany,
-kolor: biały
EAN: 2010001154808
Waga: 52.7 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Materiał | MDF lakierowany |
| Kolor blatu | Biały |
| Kolor nóg | Biały |
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.