IBIS PARIS fotel młodzieżowy wielobarwny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Doskonałą propozycją dla każdego dziecka stanie się nasze regulowany fotel do biurka. Krzesełko na kółkach w zestawieniu z biurkiem będzie niezwykle funkcjonalne, a poza funkcją mebla użytecznego, będzie swoją wygodą umilać czas podczas odrabiania prac domowych. Dzięki swoim kształtom stanie się jednocześnie dekoracją dziecięcego pokoju. Podstawę stanowi stelaż zakończony kółkami, które umożliwiają swobodne przemieszczanie się po pokoju.
Dane techniczne:
- mechanizm podstawowy,
- wymiary: 53/59/88-100/45-57 cm,
- materiał: tkanina,
- kolor: wielobarwny
EAN: 2010001153351
Waga: 8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina / eko skóra |
| Kolor | Wielobarwny |
| Mechanizm | Podstawowy |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 88÷100 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 45÷57 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.