H99 hoker czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali przez co jest niezwykle stabilne.
Dane techniczne:
- wymiary: 43/48/96/65 cm,
- materiał: polipropylen / stal malowana proszkowo,
- kolor: czarny
EAN: 2010001179368
Waga: 6.9 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / PP |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość całkowita | 96 cm |
| Wysokość do siedziska | 65 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.