H98 hoker jasny dąb / popielaty (1p=1szt)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali chromowanej, zaś siedzisko pokryte zostało z ekoskóry. Istnieje możliwość regulacji wysokości za pomocą mechanizmu pneumatycznego.
Dane techniczne:
- wymiary: 55/51/94-115/62-83 cm,
- materiał: sklejka gięta / tkanina / stal chromowana,
- kolor: naturalny / popielaty
EAN: 2010001178835
Waga: 10.3 kg
Dane techniczne
| Materiał | Sklejka gięta / tkanina |
| Kolor siedziska | Dąb jasny / popielaty |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Wysokość do siedziska | 83 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.