H97 hoker czarny / naturalny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali przez co jest niezwykle stabilne.
Dane techniczne:
- wymiary: 47/57/113/77 cm,
- materiał: rattan syntetyczny / stal malowana proszkowo,
- kolor: naturalny
EAN: 2010001177579
Waga: 5.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Rattan |
| Kolor siedziska | Naturalny |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 47 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Wysokość całkowita | 113 cm |
| Wysokość do siedziska | 77 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.